Адрас:

223610, г. Слуцк, вул. Ленiна, 189

Тэлефон прыёмнай:

+375 (1795) 7-50-92

Факс прыёмнай:

+375 (1795) 7-59-92

Рэжым работы:

8.00 - 17.00, абед 13.00 - 14.00

Графік справаздач дэпутатаў Слуцкага раённага Савета дэпутатаў 28-га склікання перад выбаршчыкамі за першае паўгоддзе

№№

дп

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Выбарчая

акруга

Дата і час Месца правядзення
12345
1.Цыбулька Сяргей Аляксандравіч

Камсамольская

№ 1

2018/08/01 г.

13:00

Слуцкая раённая інспекцыя прыродных рэсурсаў і аховы навакольнага асяроддзя (кабінет начальніка)
2.Варанько Мікалай Фёдаравіч

Чапаеўская

№ 2

2018/07/10 г.

17:00

ДУА «Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 5» г. Слуцка, каб.209

3.Барадзіна Ірына Антонаўна

Піянерская

№ 3

2018/07/24 г.

18:00

Установа «Слуцкі занальны архіў» (актавая зала)
4.Гуркін Уладзімір Міхайлавіч

Чырвонаармейская

№ 4

2018/07/26 г.

17:30

ДУК "Слуцкі гарадскі Моладзежны цэнтр»
5.Валатовiч Аляксандр Мікалаевіч

Цэнтральная

№ 5

2018/07/26 г.

17:30

ДУК "Слуцкі гарадскі Моладзежны цэнтр»
6.Радзюк Васіль Анатольевіч

Партызанская

№ 6

2018/07/10 г.

17:00

ДУП ЖРЭП № 3 УП «Мiнаблсельстрой» - Спарткомплекс «Дэльфін» (агульная прыёмная РГА «Белая Русь», 2 паверх)
7.Барцэвіч Наталля Міхайлаўна

Ямпольская

№ 7

2018/07/25 г.

17:30

Прадстаўніцтва «Белдзяржстрах» па Слуцкаму р-ну, г. Слуцк (актавая зала)
8.Гаціла Алена Фёдараўна

Іваноўская

№ 8

2018/07/25 г.

17:30

Прадстаўніцтва «Белдзяржстрах» па Слуцкаму р-ну, г. Слуцк (актавая зала)
9.Пятровіч Ірына Уладзіміраўна

Чэхаўская

№ 9

2018/07/25 г.

17:30

Прадстаўніцтва «Белдзяржстрах» па Слуцкаму р-ну, г. Слуцк (актавая зала)
10.Казлоўскі Сяргей Аляксандравіч

Ламаносаўская

№ 10

2018/07/18 г.

17:30

Прадстаўніцтва «Белдзяржстрах» па Слуцкаму р-ну, г. Слуцк (актавая зала)

11.

Храмцэвiч Анатоль Віктаравіч

Савецкая

№ 11

2018/07/06 г.

10:00

Філіял "Слуцкія электрычныя сеткі», ул.Энэргетыкаў, 1, каб.211
12.Бандарэнка Юрый Мікалаевіч

Някрасаўская

№ 12

2018/07/10 г.

17:30

ДУА «Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 8" г. Слуцка

13.Паніч Генадзь Уладзіміравіч

Гагарынская

№ 13

2018/07/20 г.

18:00

ДУА «Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 9» г. Слуцка
14.Даўгучыц Пётр Барысавіч

Паўночная

№ 14

2018/07/10 г.

17:30

УАЗ «Стаматалагічная паліклініка» г. Слуцка (актавая зала - 2 паверх)
15.Ражанец Віктар Аляксеевіч

Сацыялістычная

№ 15

2018/07/10 г.

17:30

ДУА «Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 8" г. Слуцка (актавая зала)
16.Царыкаў Дзмітрый Вячаслававіч

Юбілейная

№ 16

2018/07/17 г.

13:00

ДУА «Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 8" г. Слуцка (актавая зала)

17.Гярэга Уладзімір Аляксандравіч

Вераснёўская

№ 17

2018/07/12 г.

18:00

ГУП «Слуцкае прадпрыемства меліярацыйных сетак», (актавая зала)
18.Курак Аляксандр Піліпавіч

Чайкоўская

№ 18

2018/07/18 г.

17:00

ДУА «Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 13» г. Слуцка (актавая зала)
19.Леснікоў Алег Рыгоравіч

Гастэлаўская

№ 19

2018/07/19 г.

17:00

УАЗ «Слуцкая ЦРБ» (адміністрацыйны будынак, актавая зала)
20.Петравец Аляксандр Міхайлавіч

Віленская

№ 20

2018/07/17 г.

16:00

Ваенны камісарыят Слуцкага і Старадарожскага раёнаў (кабінет № 19)
21.Якута Ірына Генадзьеўна

Салігорская

№ 21

2018/07/19 г.

17:00

ДУА «Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 12» г. Слуцка (актавая зала)

22.Маліноўскі Максім Анатольевіч

Моладзежная

№ 22

2018/07/27 г.

17:10

ААТ «Слуцкі сыраробны камбінат» (адміністрацыйны будынак, актавая зала)
23.Блахін Барыс Браніслававіч

Прамысловая

№ 23

2018/07/09 г.

18:00

УА "Слуцкі дзяржаўны каледж» (канферэнц-зала)
24.Драбушэвiч Аляксандр Аляксандравіч

Купалаўская

№ 24

2018/07/11 г.

00:00

Філіял «ДБУ №9» ААТ «Дарожна-будаўнічы трэст №5», (актавая зала)

25.Жогла Андрэй Мікалаевіч

Млынавая

№ 25

2018/07/11 г.

17:00

ААТ «Слуцкі камбінат хлебапрадуктаў» (адміністрацыйны будынак, актавая зала)
26.Тумашчык Алена Леанідаўна

Школьная

№ 26

2018/07/13 г.

18:00

Слуцкая раённая цэнтральная бібліятэка (зала бібліятэкі 1 паверх)
27.Чырец Дзмітрый Дзям'янавіч

Жукоўская

№ 27

2018/07/27 г.

17:00

ААТ «Слуцкі хлебазавод» (актавая зала)

28.Маголiн Сяргей Леанідавіч

Квасынiчская

№ 28

2018/07/06 г.

14:00

Квасынiчскi цэнтр рамёстваў, в. Квасынічы, (актавая зала)

29.Гарбенка Уладзімір Віктаравіч

Бокшицкая

№ 29

2018/07/27 г.

15:00

Бокшыцкi сельскі выканаўчы камітэт (актавая зала)

30.Дiкапаўленка Уладзімір Уладзіміравіч

Вясейская

№ 30

2018/07/10 г.

16:00

Вясейскі сельскі выканаўчы камітэт (актавая зала)

31.Варанецкая Наталля Георгіеўна

Грэская

№ 31

2018/07/10 г.

13:00

Філіял «ПСХ» ААТ «Слуцкі мясакамбінат» (адміністрацыйны будынак, каб.1)
32.Рытвiнскi Іван Іосіфавіч

Гацукоўская

№ 32

2018/07/11 г.

16:00

Гацукоўскi сельскі выканаўчы камітэт (актавая зала)

33.Петрычэнка Кацярына Алегаўна

Знаменская

№ 33

2018/07/14 г.

18:00

Дыспетчарская МТП, в. Знамя

34.Гурбо Таццяна Ігараўна

Iсернская

№ 34

2018/07/26 г.

15:00

Iсернскi сельскі выканаўчы камітэт (актавая зала)

35.Гога Уладзімір Леанідавіч

Кіраўская

№ 35

2018/07/16 г.

16:00

Кіраўскі сельскі выканаўчы камітэт (актавая зала)

36.Юшко Васіль Валянцінавіч

Казловіцкая

№ 36

2018/07/12 г.

14:00

Казловіцкі сельскі выканаўчы камітэт (актавая зала)

37.Казак Леанід Антонавіч

Гольчычская

№ 37

2018/07/18 г.

10:00

Першамайскі сельскі выканаўчы камітэт (кабінет старшыні)

38.Хмялёў Мікалай Анатольевіч

Покрашаўская

№ 38

2018/07/10 г.

17:00

Покрашеўскi сельскі выканаўчы камітэт (актавая зала)

39.Дзічкоўскі Сяргей Генадзевіч

Лядненская

№ 39

2018/07/26 г.

16:00

КСУП "Эксперыментальная база" Танежыцы» (адміністрацыйны будынак, актавая зала)

40.Аўсяннікава Наталля Аляксандраўна

Лучнiкоўская

№ 40

2018/07/31 г.

17:30

Сяражскi сельскі выканаўчы камітэт (актавая зала)
Апошняя змена 24.09.2018