Адрас:

223610, г. Слуцк, вул. Ленiна, 189

Тэлефон прыёмнай:

+375 (1795) 7-50-92

Факс прыёмнай:

+375 (1795) 7-59-92

Рэжым работы:

8.00 - 17.00, абед 13.00 - 14.00

Графік прыёму выбаршчыкаў дэпутатамі Слуцкага раённага Савета дэпутатаў 28-га склікання

№№

дп

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Выбарчая

акруга

Час прыёму Месца прыёму, кантактныя дадзеныя
12345
1.Цыбулька Сяргей Аляксандравіч

Камсамольская

№ 1

1-ая серада месяца

13: 00-14: 00

Слуцкая раённая інспекцыя прыродных рэсурсаў і аховы навакольнага асяроддзя (кабінет начальніка),

тэл. (Прац.) 6-31-32

2.Варанько Мікалай Фёдаравіч

Чапаеўская

№ 2

2-гi аўторак месяца

17: 00-18: 00

ДУА «Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 5» г. Слуцка, каб.209

тэл. (Прац.) 5-80-94

3.Барадзіна Ірына Антонаўна

Піянерская

№ 3

3-ці аўторак месяца

17: 00-18: 00

Установа «Слуцкі занальны архіў» (кабінет № 2 - стол даведак),

тэл. (Прац.) 5-30-85

4.Гуркін Уладзімір Міхайлавіч

Чырвонаармейская

№ 4

4-ы панядзелак месяца

17: 30-18: 30

Офіс ГД «Тройка-Маркет» (г. Слуцк, вул. Жукава, 11/90), кабінет дырэктара,

тэл. (Прац.) 2-47-26,

3-20-20

5.Валатовiч Аляксандр Мікалаевіч

Цэнтральная

№ 5

1-шы чацвер месяца

17: 00-18: 00

ААТ «Слуцкая фабрыка пашыву адзення» (г. Слуцк, вул. Леніна, 183, 3 паверх кабінет дырэктара),

тэл. (Прац.) 5-35-45

тэл. (Маб.) 8029-622-43-11

6.Радзюк Васіль Анатольевіч

Партызанская

№ 6

2-гi аўторак месяца

16: 00-18: 00

ДУП ЖРЭП № 3 УП «Мiнаблсельстрой» - Спарткомплекс «Дэльфін» (агульная прыёмная РГА «Белая Русь», 2 паверх),

тэл. (Маб.)

8029-104-52-00

7.Барцэвіч Наталля Міхайлаўна

Ямпольская

№ 7

1-шы аўторак месяца

17: 30-18: 30

ДУА «Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 11» г. Слуцка (кабінет № 102), тэл. (Раб.) 5-26-03

тэл. (Маб.) 8029-378-20-49

8.Гаціла Алена Фёдараўна

Іваноўская

№ 8

4-ая серада месяца

17: 30-18: 30

Прадстаўніцтва «Белдзяржстрах» па Слуцкаму р-ну, г. Слуцк (актавая зала),

тэл. (Прац.) 5-42-11

9.Пятровіч Ірына Уладзіміраўна

Чэхаўская

№ 9

4-ая серада месяца

17: 30-18: 30

Прадстаўніцтва «Белдзяржстрах» па Слуцкаму р-ну, г. Слуцк (актавая зала)

тэл. (Прац.) 5-41-92

10.Казлоўскі Сяргей Аляксандравіч

Ламаносаўская

№ 10

3-яя серада месяца

17: 30-18: 00

Прадстаўніцтва «Белдзяржстрах» па Слуцкай р-ну, г. Слуцк (актавая зала)

тэл. (Прац.) 6-68-00

11.

Храмцевiч Анатоль Віктаравіч

Савецкая

№ 11

2-гi аўторак месяца

10: 00-12: 00

Філіял "Слуцкія электрычныя сеткі», ул.Энэргетыкаў, 1, каб.211,

тэл. (Прац.) 5-30-64

12.Бандарэнка Юрый Мікалаевіч

Някрасоўская

№ 12

2-гi аўторак месяца

16: 00-18: 00

ДУП ЖРЭП № 3 УП «Мiнаблсельстрой» - Спарткомплекс «Дэльфін» (агульная прыёмная РГА «Белая Русь», 2 паверх).

Папярэдні запіс па тэл. 8029-173-57-93

13.Паніч Генадзь Уладзіміравіч

Гагарынская

№ 13

2-гi чацвер месяца

18: 00-19: 00

ДУА «Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 9» г. Слуцка (кабінет № 6), тэл. (Прац.) 4-30-95
14.Даўгучыц Пётр Барысавіч

Паўночная

№ 14

2-гi аўторак месяца

17: 00-18: 00

УАЗ «Стаматалагічная паліклініка» г. Слуцка (актавая зала - 2 паверх),

тэл. (Прац.) 5-27-45,

тэл. (Маб.)

8044-775-37-31

15.Ражанец Віктар Аляксеевіч

Сацыялістычны

№ 15

3-ці чацвер месяца

17: 00-18: 00

Цэнтр традыцыйнай культуры (г. Слуцк, вул. Сацыялістычная, 129), кабінет дырэктара,

тэл. (Маб.) 8029-16-33-153

16.Царыкаў Дзмітрый Вячаслававіч

Юбілейная

№ 16

4-ы аўторак месяца

13: 00-14: 00

ДУА «Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 8" г. Слуцка, кабінет дырэктара,

тэл. (Прац.) 7-15-09

17.Герэга Уладзімір Аляксандравіч

Вераснёўская

№ 17

4-ы чацвер месяца

18: 00-19: 00

ГУП «Слуцкае прадпрыемства меліярацыйных сетак», актавая зала
18.Курак Аляксандр Піліпавіч

Чайкоўская

№ 18

3-яя серада месяца

12: 00-13: 00

Слуцкі раённы выканаўчы камітэт (кабінет № 312)

тэл. (Прац.) 5-23-89

19.Леснікоў Алег Рыгоравіч

Гастэлаўская

№ 19

3-ці чацвер месяца

17: 00-18: 00

УАЗ «Слуцкая ЦРБ» (адміністрацыйны будынак, кабінет намесніка галоўнага лекара - 2 паверх),

тэл. (Прац.) 7-15-03

20.Петравец Аляксандр Міхайлавіч

Віленская

№ 20

3-ці аўторак месяца

16: 00-17: 00

Ваенны камісарыят Слуцкага і Старадарожскага раёнаў (г. Слуцк, вул. Віленская, 55, кабінет № 19),

тэл. (Прац.) 2-86-34

21.Якута Ірына Генадзьеўна

Салігорская

№ 21

3-ці чацвер месяца

17: 00-18: 00

ДУА «Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 12» г. Слуцка (актавая зала), тэл. (Прац.) 4-53-52

22.Маліноўскі Максім Анатольевіч

Маладзёжная

№ 22

1-ая серада месяца

17: 10-18: 10

ААТ «Слуцкі сыраробны камбінат» (адміністрацыйны будынак, актавая зала),

тэл. (Маб.) 8044-552-14-48

23.Блахін Барыс Браніслававіч

Прамысловая

№ 23

2-гi панядзелак месяца

17: 00-18: 00

УА "Слуцкі дзяржаўны каледж» (канферэнц-зала),

тэл. (Прац.) 4-54-62

тэл. (Маб.) 8029-69-454-62

24.Драбушэвiч Аляксандр Аляксандравіч

Купалаўская

№ 24

2-я серада месяца

12: 00-13: 00

Філіял «ДБУ №9» ААТ «Дарожна-будаўнічы трэст №5», (г. Слуцк, вул. Леніна, 13), кабінет дырэктара,

тэл. (Прац.) 5-26-75

25.Жогла Андрэй Мікалаевіч

Млынавая

№ 25

2-я серада месяца

17: 00-18: 00

ААТ «Слуцкі камбінат хлебапрадуктаў» (адміністрацыйны будынак, кабінет дырэктара),

тэл. (Маб.)

8-029-176-41-66

26.Тумашчык Алена Леанідаўна

Школьная

№ 26

2-я пятніца месяца

18: 00-19: 00

Слуцкая раённая цэнтральная бібліятэка (зала бібліятэкі 1 паверх),

тэл. (Прац.) 73-6-31

э / п: Гэты адрас электроннай пошты абаронены ад спам-ботаў. У вас павінен быць уключаны JavaScript для прагляду.

27.Чирец Дзмітрый Дзям'янавіч

Жукоўская

№ 27

4-ая пятніца месяца

17: 00-18: 00

ААТ «Слуцкі хлебазавод» (актавая зала)

тэл. (Прац.) 5-21-77

тэл. (Маб.) 8044-530-11-45

28.Маголiн Сяргей Леанідавіч

Квасынiчская

№ 28

1-ая серада месяца

09: 00-15: 00

ДУА «Белiчскi вучэбна-педагагічны комплекс яслі-сад - сярэдняя школа», в. Квасынічы, кабінет адміністрацыі,

тэл. (Прац.) 76-3-57

29.Гарбенка Уладзімір Віктаравіч

Бокшыцкая

№ 29

2-я серада месяца

12: 00-13: 00

Бокшыцкi сельскі выканаўчы камітэт (кабінет старшыні)

тэл. (Прац.) 76-136

30.Дiкапаўленка Уладзімір Уладзіміравіч

Вясейская

№ 30

2-гi аўторак месяца

16: 00-17: 00

Вясейскі сельскі выканаўчы камітэт (актавая зала)

тэл. (Прац.) 6-14-27

31.Варанецкая Наталля Георгіеўна

Грэская

№ 31

2-гi аўторак месяца

13: 00-14: 00

Філіял «ПСХ» ААТ «Слуцкі мясакамбінат» (адміністрацыйны будынак, каб.1), тэл. (Прац.) 73-1-18
32.Рытвiнскi Іван Іосіфавіч

Гацукоўская

№ 32

2-я серада месяца

16: 00-17: 00

Гацукоўскi сельскі выканаўчы камітэт (актавая зала)

тэл. (Прац.) 5-24-33

33.Петрычэнка Кацярына Алегаўна

Знаменская

№ 33

1-ая пятніца месяца

17: 00-18: 00

Дыспетчарская МТП, в. Знамя

тэл. (Прац.) 98-1-88

тэл. (Маб.) 8029-102-94-00

34.Гурбо Таццяна Ігараўна

Iсернская

№ 34

1-шы чацвер месяца

15: 00-16: 00

Iсернскi сельскі выканаўчы камітэт (актавая зала)

тэл. (Прац.) 5-41-01

тэл. (Маб.)

8029-509-50-38

35.Гога Уладзімір Леанідавіч

Кіраўская

№ 35

1-шы панядзелак месяца

16: 00-17: 00

Кіраўскі сельскі выканаўчы камітэт (актавая зала)

тэл. (Прац.) 6-11-57

36.Юшко Васіль Валянцінавіч

Казловіцкая

№ 36

2-гi чацвер месяца

14: 00-15: 00

Казловіцкі сельскі выканаўчы камітэт (актавая зала)
37.Казак Леанід Антонавіч

Гольчычская

№ 37

2-я серада месяца 10: 00-12: 00

Першамайскі сельскі выканаўчы камітэт (кабінет старшыні)

тэл. (Прац.) 75-6-35

38.Хмялёў Мікалай Анатольевіч

Пакрашеўская

№ 38

3-ці аўторак месяца

13: 00-17: 00

Сельскагаспадарчы філіял «Агра-Замосце» ААТ «Слуцкі камбінат хлебапрадуктаў» (адміністрацыйны будынак, кабінет начальніка)

тэл. (Прац.) 79-2-33

39.Дзічкоўскі Сяргей Генадзевіч

Лядненская

№ 39

4-ы чацвер месяца

17: 00-18: 00

КСУП "Эксперыментальная база" Танежыцы» (адміністрацыйны будынак, кабінет дырэктара)

тэл. (Прац.) 93-5-25

40.Аўсяннікава Наталля Аляксандраўна

Лучнiкоўская

№ 40

4-ы аўторак месяца

17: 30-18: 30

ДУА «Лучнiкоўская сярэдняя школа»

(кабінет № 6),

тэл. (Прац.) 5-68-92

Апошняя змена Панядзелак, 24 Верасень 2018 12:38